Historie firmy


Pohřební služba MARIE z Opavy byla založena jako rodinná firma v roce 1993. Za dobu svého působení získala pevnou pozici ve svém regionu. Obracejí se na nás klienti opavského okresu, ale také ti, kteří potřebují poradit nebo například zajistit převozy zesnulých z celé ČR i zahraničí. Od 1. ledna 2016 jsme se stali společností s ručením omezeným s novým názvem MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti pohřebnictví. Pro svou činnost máme k dispozici smuteční síň ve Slavkově u Opavy, s vlastním chladícím zařízením, která nám poskytuje také ostatní zázemí potřebné pro chod firmy. Smuteční obřady provádíme dle přání a požadavků klientů ve smutečních síních a kostelích v Opavě a všech obcích okresu Opava, po domluvě i mimo okres.

Současnost


V současné době naše firma zaměstnává přibližně 10 lidí. Všichni jsou proškolení a obeznámeni s prostředím, ve kterém pracují. Primárně se zaměřujeme na bezproblémovost chodu smutečních obřadů v takové míře, aby jste měli důvod na daného člověka vzpomínat, už jen v dobrém. Kvalita našich služeb a portfolio se rozrůstá stále o nové prvky tohoto oboru jakými je například projekce, hudba na přání, tvoření prezentací apod.

 

Jsme členy Sdružení pohřebnictví ČR.

www.pohrebnictvi.cz